Dárkové poukazy na focení

Nevíte, čím obdarovat své blízké? Očekávají miminko, nebo se jim právě narodilo? Nebo už mají kupu dětí? Byla by škoda nemít to zaznamenané. Fotky z mobilu nejsou to pravé. Využijte proto nabídky dárkových poukazů na focení v Rodinném fotoateliéru v Kolíně.

Jaké dárkové poukazy nabízím?

Pro dárkový poukaz je možno vybrat kteroukoli z mých služeb, taktéž hodnota dárkového poukazu může být dle vašeho přání (v minimální výši základního balíčku vámi vybrané služby nebo vyšší). Poukazy dodávám v tištěné nebo v elektronické podobě.

Protože jsou tyto dárkové poukazy většinou míněny jako pozornost pro vaše blízké, neuvádím na nich nikdy jejich finanční hodnotu, pouze “materiální”, např. “dárkový poukaz na novorozenecké focení, 10 snímků”. Cenu uvedu pouze na vaše výslovné přání.

Platnost dárkového poukazu

Platnost poukazu je standardně 6 měsíců (pokud se nedomluvíme jinak). Na focení je potřeba se objednat nejpozději měsíc před koncem platnosti dárkového poukazu, v případě pozdějšího objednání negarantuji volné termíny. Po uplynutí platnosti dárkového poukazu jeho hodnota propadá.

Platnost poukazu neprodlužuji. Pokud jste ho od někoho dostali a nemáte chuť ho vyčerpat, někomu ho věnujte. Poukaz je přenosný.