Jarní ateliérové focení 2019

Jarní ateliérové focení menších dětí, předškoláků a rodin s dětmi s tematickými jarními rekvizitami v mém Rodinném fotoateliéru v Kolíně. K dispozici jsou květiny, květináče, dětské zahradní náčiní, zahradnické zástěrky, čelenky do vlasů s jarním motivem atd. Děti se fotí na hnědém pozadí s imitací dřevěných prken. Pokud využijete balíčku standard a přijdete se vyfotit jako rodina, rodinné foto fotím na jednobarevném zeleném pozadí.

Na fotografování s jarní tematikou je možné se objednat 4. až 24. března 2019.

Ceník jarního ateliérového focení

Pro jarní focení je vám k dispozici balíček Expres, zahrnující 5 upravených snímků v elektronické podobě, a balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Zdarma obdržíte koláž z těchto snímků. Nad rámec balíčků si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat). Balíček Expres je určen pouze pro děti (fotí se na malém pozadí).

BalíčekDoba foceníPočet snímkůCenaDoplňující informace
Expres20 min. 5 + koláž600 Kč, každý další snímek v elektronické podobě 100 Kčpouze pro děti
Standard45 min. 10 + koláž1200 Kč, každý další snímek v elektronické podobě 100 Kčpro celou rodinu

Na Jarní ateliérové focení 2019 je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém objednacím formuláři, nebo vám je sdělím na dotaz. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací, jak to probíhá, si prosím přečtěte doporučení před focením, obchodní podmínky a často kladené dotazy.