Business portrét

Pořízení osobního business portrétu pro potřeby vašeho podnikání, životopis, propagační účely, reklamní materiály, plakáty, firemní webové stránky, profily na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn) apod. dle vašich požadavků – seriózní, formální portréty, neformální portréty, atypické portréty.

Vaše fotografie budou profesionálně upraveny a retušovány (v rozsahu dle předchozí domluvy). Možnost zajištění vizážistky (za příplatek).

Ceník business focení

Pro business focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 2 upravené snímky v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Během focení se lze převlékat, využívat veškerých dostupných rekvizit, budeme měnit pozadí atd. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat).

Balíček Orientační doba focení Počet snímků Cena
Standard cca 1 hodina 2 1200 Kč, každý další snímek 300 Kč

Expresní zpracování do 3 dnů za příplatek 1000 Kč.

Doba a průběh focení

Individuálně, s přihlédnutím k pestrosti a různorodosti snímků, jaké budete požadovat, cca 1 hodina dle okolností a náročnosti. Během této doby bude pořízeno až několik desítek snímků, z nichž si následně vyberete ty, o které budete mít zájem, k úpravám a retuším. V průběhu focení máte kdykoli možnost si pořízené snímky prohlížet na velkém monitoru.

Na Business portrét je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém rezervačním formuláři, nebo sdělím na dotaz. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací, jak to probíhá, si prosím přečtěte doporučení před focením, obchodní podmínky a často kladené dotazy. Neupravené snímky neposkytuji.