Výroba fotoobrazů

Jako jednu z doplňkových služeb nabízím zajištění výroby fotoobrazů na stěnu, které oživí interiér vašeho příbytku tvářemi vašich blízkých. Tato služba je určena výhradně pro mé zákazníky a fotoobraz je možné zhotovit pouze z mých snímků.

Proč si nechat zhotovit fotoobraz u mě?

Nemusíte se o nic starat, vše zařídím za vás. Stačí jen, abyste si vybrali snímek, který chcete na fotoobraz vytisknout. Fotoobrazy nechávám tisknout v grafickém studiu, jehož služeb využívají profesionální fotografové. Moje snímky mají pro fotoobrazy požadovanou kvalitu – patřičné rozlišení, dostatečný kontrast, nezkreslený barevný výstup z kalibrovaného monitoru.

Jaké fotoobrazy nabízím?

Obraz deska

Jedná se o PVC desku o tloušťce 0,5–1 cm, k níž je přilepena tenká folie s vytištěným snímkem. Deska je opatřena háčkem na zavěšení. Tyto obrazy jsou u zákazníků velmi oblíbené, sama jsem si jich nechala několik vyrobit na výzdobu stěn mého fotoateliéru. Máte tak možnost si je u mě prohlédnout.

Nabízené rozměry: 20×30 cm, 30×45 cm, 40×60 cm, 50×75 cm, 60×90 cm; JINÉ ROZMĚRY NA DOTAZ.

Obraz plátno

Snímek je vytištěn na kvalitním pololesklém plátně s vysokou gramáží a jemným vzorkem, které je natažené na dřevěném rámu. Je voděodolné. Na stěnu se věší za zadní dřevěnou hranu plátna.

Nabízené rozměry: 20×30 cm, 30×40 cm, 40×60 cm, 60×80 cm; JINÉ ROZMĚRY NA DOTAZ.

Další informace

Ceník vám poskytnu na vyžádání. Ceny jsou konečné, neplatíte žádné manipulační poplatky, poštovné ani balné. Objednávám u dodavatele cca 1-2x měsíčně, podle zájmu (upřesním na dotaz). Hotový fotoobraz si vyzvednete po domluvě v mém fotoateliéru.

Upravený snímek pro fotoobraz vám před objednáním obrazu zašlu k odsouhlasení.

Před objednáním fotoobrazu požaduji úhradu předem na můj účet. Bráním se tak nepoctivým zákazníkům, kteří si objednají nezaplacený obraz a pak si ho nevyzvednou a na mé výzvy nereagují.