Narozeninové focení

Slaví váš malý capart narozeniny nebo svátek? Přijďte to celá rodina obrazově zdokumentovat na narozeninovém focení v mém Rodinném fotoateliéru v Kolíně. Fotím s tematickými rekvizitami (dřevěné nebo nafukovací číslice). Můžete si přinést vlastní narozeninový dort (po předchozí domluvě).

Ceník narozeninového focení

Pro narozeninové focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCenaPočet osob
Standard30-60 minut101400 Kč, každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kčmax. 3 dospělí, max. 5 osob celkem (více osob +400 Kč)

Na Narozeninové focení je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém rezervačním formuláři, nebo sdělím na dotaz. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací, jak to probíhá, si prosím přečtěte doporučení před focením, obchodní podmínky a často kladené dotazy. Neupravené snímky neposkytuji.