Narozeninové focení

Slaví váš malý capart narozeniny nebo svátek? Přijďte to celá rodina obrazově zdokumentovat na narozeninovém focení v mém Rodinném fotoateliéru v Kolíně. Fotím s tematickými rekvizitami (dřevěné nebo nafukovací číslice), a vzhledem k tomu, že v přízemí domu, kde mám fotoateliér, se nachází cukrárna, není problém zajistit za příplatek narozeninový dort, který bude moci malý uličník nebo slečna během focení pořádně “prozkoumat” 🙂

Ceník narozeninového focení

Pro narozeninové focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Standarddo 1 hod.101400 Kč, každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kč

Zajištění narozeninového dortu: od 300 Kč dle typu dortu, nebo si můžete přinést vlastní (nutno dohodnout předem)

Na Narozeninové focení je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém rezervačním formuláři, nebo sdělím na dotaz. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací, jak to probíhá, si prosím přečtěte doporučení před focením, obchodní podmínky a často kladené dotazy. Neupravené snímky neposkytuji.