Portréty a skupinové focení

Jste zamilovaný pár, dlouholetí partneři, kamarádi, menší skupina přátel nebo miniaturní pracovní kolektiv? Slavíte výročí seznámení, životní jubileum, nebo si prostě jen rozumíte, a chtěli byste mít na toto období kvalitní a vkusnou fotografickou upomínku? Ráda vás uvítám v mém Rodinném fotoateliéru v Kolíně.

K dispozici jsou vám různobarevná fotografická pozadí a během focení se můžete převlékat a využívat dostupných rekvizit pro co největší pestrost a a různorodost snímků. Za příplatek mohu zajistit vizážistku.

Ceník portrétního a skupinového focení

Pro portrétní focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCenaPočet osob
Standard30-60 minut101400 Kč, každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kčmax. 3 dospělí, max. 5 osob celkem (více osob +400 Kč)

Na Portréty a skupinové focení je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém rezervačním formuláři, nebo sdělím na dotaz. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací, jak to probíhá, si prosím přečtěte doporučení před focením, obchodní podmínky a často kladené dotazy. Neupravené snímky neposkytuji.

Co říkají spokojení zákazníci

Klára Novotná

„Velmi sympatická a příjemná paní fotografka, výsledné fotky jsou opravdu nádherné! Rozhodně můžu doporučit :-)“

Oleksandra Yarish

„Mohu jen doporučit. Paní fotografka moc příjemná, komunikace skvělá a fotky nádherné. Určitě doporučuji!“

Vika Yarish

„Velmi milá a ochotná paní fotografka. Fotky jsou nádherné.“

Olenka Chizhmodiy

„Velmi příjemná paní, rychlá a bezproblémová domluva a hlavně, úžasný výsledek. Doporučuji.“