Těhotenské focení

Očekáváte miminko, vaše bříško se stále více zakulacuje a ráda byste měla na toto nejkrásnější období v životě ženy kvalitní a vkusnou fotografickou upomínku? Přijďte (společně s partnerem) na těhotenské focení do mého Rodinného fotoateliéru v Kolíně. Očekává vás zde pohodová atmosféra a klidné, diskrétní prostředí.

K dispozici jsou vám různobarevná fotografická pozadí podle vašeho vkusu, dále poloprůsvitné šifonové šaty určené pro těhotenské focení v různých barvách (které zvýrazní vaše ženství a zároveň vás decentně zakryjí), a také různé fotorekvizity. Během focení se můžete převlékat a využívat dostupných rekvizit pro co největší pestrost a různorodost snímků. Za příplatek vám mohu zajistit vizážistku.

Ceník těhotenského focení

Pro těhotenské focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Standarddo 1 hodiny101400 Kč, každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kč

Na Těhotenské focení je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém objednacím formuláři, nebo vám je sdělím na dotaz. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací, jak to probíhá, si prosím přečtěte doporučení před focením, obchodní podmínky a často kladené dotazy.

Návštěva fotoateliéru

Z návštěvy fotoateliéru mohou být mnozí lidé vystresovaní. Touží po milé fotografické upomínce se svými nejbližšími, ale nevědí, co je na focení čeká, jak to bude probíhat… Bojí se, že nejsou fotogeničtí, že nebudou vědět, jak stát, jak se tvářit, co s rukama, a že fotograf bude protivný a podrážděný. Mají strach z velkého objektivu fotoaparátu a ateliérových světel. Focení ve fotoateliéru si představují jako něco nepříjemného, něco jako návštěvu u zubaře, a aby tomu psychicky čelili, přicházejí zbytečně vynervovaní.

V mém Rodinném fotoateliéru jsou ale jakékoli podobné obavy zcela zbytečné. Prostředí je opravdu vlídné a rodinné. Budete si mít kam v klidu sednout, kam odložit svršky, budete mít k dispozici balenou vodu k pití, vaše děti si budou mít s čím pohrát a zabavit se. Focení nemusí být nepříjemná zkušenost. V čím větší pohodě budete vy, tím příjemnější bude celé focení a tím hezčí vzniknou snímky a bude na co vzpomínat.

Co říkají spokojení zákazníci

Martina Surmařová

„Krásné fotky, velmi příjemná paní fotografka a rychlá komunikace. Děkujeme.“

Marie Svobodová

„Paní je moc milá, trpělivá, šikovná :) doporučujeme, focení jsme si užili a máme ty nejkrásnější vzpomínky :) přijdeme zase :)“

Štolcovi

„Dobrý den, moc děkuji za fotky, jsou krásné.“

Andrea Veselá

„Příjemné prostředí, velmi osobitý přístup, krásné zpracování fotek. Doporučuji.“

Veronika Havlíčková

„Focení bylo super, i manžel, který se nerad fotí, si to užíval. Už se těším na fotky. Ráda zase dojdu na rodinné focení.“