Těhotenské focení

Očekáváte miminko, vaše bříško se stále více zakulacuje a ráda byste měla na toto nejkrásnější období v životě ženy kvalitní a vkusnou fotografickou upomínku? Přijďte (společně s partnerem) na těhotenské focení do mého Rodinného fotoateliéru v Kolíně. Očekává vás zde pohodová atmosféra a klidné, diskrétní prostředí.

K dispozici jsou vám různobarevná fotografická pozadí podle vašeho vkusu, dále poloprůsvitné šifonové šaty určené pro těhotenské focení v různých barvách (které zvýrazní vaše ženství a zároveň vás decentně zakryjí), a také různé fotorekvizity. Během focení se můžete převlékat a využívat dostupných rekvizit pro co největší pestrost a různorodost snímků. Za příplatek vám mohu zajistit vizážistku.

Ceník těhotenského focení

Pro těhotenské focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat). Ke všem focením, která se uskuteční v červnu 2020, obdržíte zdarma i tištěné fotky formátu 10×15 cm.

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Standard30-60 minut101400 Kč, každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kč

Na Těhotenské focení je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém rezervačním formuláři, nebo sdělím na dotaz. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací, jak to probíhá, si prosím přečtěte doporučení před focením, obchodní podmínky a často kladené dotazy. Neupravené snímky neposkytuji.

Co říkají spokojení zákazníci

Martina Surmařová

„Krásné fotky, velmi příjemná paní fotografka a rychlá komunikace. Děkujeme.“

Andrea Veselá

„Příjemné prostředí, velmi osobitý přístup, krásné zpracování fotek. Doporučuji.“

Štolcovi

„Dobrý den, moc děkuji za fotky, jsou krásné.“

Veronika Havlíčková

„Focení bylo super, i manžel, který se nerad fotí, si to užíval. Už se těším na fotky. Ráda zase dojdu na rodinné focení.“

Marie Svobodová

„Paní je moc milá, trpělivá, šikovná :) doporučujeme, focení jsme si užili a máme ty nejkrásnější vzpomínky :) přijdeme zase :)“