Venkovní focení

Ateliérové snímky vás neoslovují? Máte raději denní světlo, čerstvý vzduch a nearanžované snímky ve městě nebo přírodě? Využijte mé nabídky venkovního focení, které může probíhat v ulicích města, v městských parcích, na dětských hřištích, u řeky, v zoologických zahradách apod., a to nejen v Kolíně, ale i v Nymburku, Poděbradech, Praze a na dalších místech.

Službu můžete využít pro vyfocení vaší rodiny, dětí, portrétní a skupinové focení přátel, těhotenské focení budoucích maminek (s partnerem) atd. Během focení se můžete převlékat a využívat danou lokalitu pro co největší pestrost a a různorodost snímků.

Ceník venkovního focení

Pro exteriérové focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCenaDoplňující informace
Standardcca 1 hodina101400 Kč, každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kčpouze Kolín
Standard Plus
cca 1 hodina101500 Kč + cestovné 5 Kč/km (počítáno z Kolína), každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kčjiné lokality (např. Poděbrady, Nymburk, Praha apod.)

Na Venkovní focení je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém objednacím formuláři, nebo vám je sdělím na dotaz. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací, jak to probíhá, si prosím přečtěte doporučení před focením, obchodní podmínky a často kladené dotazy.