Focení v porodnici

Focení novorozenců v porodnici – v případě vašeho zájmu přijedu za vámi do porodnice a zachytím první hodiny života vašeho novorozeného miminka a vašeho společného pobytu v porodnici. Službu je možné využít v porodnicích v Kolíně, Čáslavi, Nymburku a v Praze.

Ceník focení v porodnici

Pro focení v porodnici jsou vám k dispozici dva balíčky – balíček Standard, zahrnující 20-30 snímků v elektronické podobě se základními úpravami, a balíček Nadstandard, v jehož rámci si můžete navíc vybrat libovolné množství snímků s pokročilými úpravami. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Standard15-30 minut20-30 snímků v elektronické podobě se základními úpravami1500 Kč
Nadstandard
15-30 minuttotéž co balíček Standard + libovolný počet vámi vybraných snímků v elektronické podobě s pokročilými úpravami1500 Kč + 100 Kč za každý snímek v elektronické podobě s pokročilými úpravami

Cestovné: porodnice Kolín zdarma, ostatní dle dohody

Doba a průběh focení

Individuálně, cca 15-30 minut, s přihlédnutím k potřebám miminka, vašemu zdravotnímu stavu a dalším okolnostem. Během této doby bude pořízeno až několik desítek snímků. Fotím reportážním způsobem, tzn. na snímcích následně provádím jen základní úpravy (barevné a světelné podání, minimum retuší).

Výběr snímků

Náhledy pořízených snímků vystavím do pěti dnů v soukromé, heslem chráněné fotogalerii na našem webu a pošlu vám k ní přístupové údaje. V této fotogalerii si poté vyberete vámi požadovaný počet snímků pro následné úpravy a vyretušování.

Dodání zakázky

Hotovou zakázku obdržíte obvykle do 2-4 týdnů, ve svatební sezoně a ve výjimečných případech do 6 týdnů ode dne vašeho výběru v elektronické podobě přes zaheslovanou webovou galerii Zonerama. Snímky je také možné vypálit na CD/DVD, a to za poplatek 100 Kč (možno zaslat poštou, nebo se domluvit na osobním předání).