Vánoční focení 2018

Tematické vánoční focení rodin, menších i větších dětí, párů, jednotlivců apod. v Rodinném fotoateliéru v Kolíně. Fotím s vánočními rekvizitami, dárky, dřevěnými sáněmi apod.

Na fotografování s vánoční tematikou je možné se objednat od 15. 10. do 20. 12. 2018. V tomto období lze využít balíčku Standard (10 snímků). Dále je možné využít balíčku Expres (4 snímky) – termín sdělím na dotaz.

Ceník vánočního focení

Pro vánoční focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat). Máte-li zájem o balíček Expres, kontaktujte mě.

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCenaTermín focení
Standard45-60 min.101200 Kč, každý další snímek v elektronické podobě 100 Kč15. 10.–20. 12. 2018
Expres20-30 min.4600 Kč, každý další snímek v elektronické podobě 100 Kčna dotaz

Na Vánoční focení 2018 je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém objednacím formuláři, nebo vám je sdělím na dotaz. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací, jak to probíhá, si prosím přečtěte doporučení před focením, obchodní podmínky a často kladené dotazy.

Návštěva fotoateliéru

Z návštěvy fotoateliéru mohou být mnozí lidé vystresovaní. Touží po milé fotografické upomínce se svými nejbližšími, ale nevědí, co je na focení čeká, jak to bude probíhat… Bojí se, že nejsou fotogeničtí, že nebudou vědět, jak stát, jak se tvářit, co s rukama, a že fotograf bude protivný a podrážděný. Mají strach z velkého objektivu fotoaparátu a ateliérových světel. Focení ve fotoateliéru si představují jako něco nepříjemného, něco jako návštěvu u zubaře, a aby tomu psychicky čelili, přicházejí zbytečně vynervovaní.

V mém Rodinném fotoateliéru jsou ale jakékoli podobné obavy zcela zbytečné. Prostředí je opravdu vlídné a rodinné. Budete si mít kam v klidu sednout, kam odložit svršky, budete mít k dispozici balenou vodu k pití, vaše děti si budou mít s čím pohrát a zabavit se. Focení nemusí být nepříjemná zkušenost. V čím větší pohodě budete vy, tím příjemnější bude celé focení a tím hezčí vzniknou snímky a bude na co vzpomínat.