Můj ateliér

Kde naleznete Rodinný fotoateliér

Můj Rodinný fotoateliér naleznete v centru Kolína, v Legerově ulici č. 183 (na rohu odbočky z Legerovy ulice do Obecního dvora, v 1. patře), cca 300 metrů od Karlova náměstí směrem k nemocnici. Přístup do ateliéru není bezbariérový. Pokud na focení přicházíte s kočárkem, ráda vám s ním pomohu.

Jak se ke mně dostanete

AUTEM: V bezprostřední blízkosti ateliéru je možné zaparkovat (parkoviště Obecní dvůr), případně v docházkové vzdálenosti ve vedlejších ulicích.

VLAKEM: Můj ateliér je vzdálen cca 15 minut chůze od železniční zastávky “Kolín zastávka”. Nejkratší trasa vede ulicemi Sokolskou, Politických vězňů a Václavskou do Obecního dvora.

AUTOBUSEM: Přímo u ateliéru v Legerově ulici se nachází autobusová zastávka “Kolín, Družstevní dům”, kde zastavuje několik linek městské hromadné dopravy (č. 5, 9, 22), a také množství meziměstských a dálkových autobusových spojů (ze směru Kutná Hora, Červené Pečky, Louňovice pod Blaníkem, Kácov, Uhlířské Janovice, Zásmuky, Bečváry, Kouřim a dalších).

Vybavení ateliéru

V ateliéru jsou na focení k dispozici různobarevná pozadí, pro děti pak množství různých rekvizit, hraček, široký výběr plyšáků, kožešiny, deky, košíky, a také velký sedací pytel na focení novorozenců.

Pro focení miminek jsem vybavena přebalovacím pultem, prostorem na kojení, ohřívačkou na kojenecké lahve.