Můj ateliér

Kde naleznete Rodinný fotoateliér

Můj Rodinný fotoateliér naleznete v domě v centru Kolína, v Legerově ulici č. 183 (na rohu odbočky z Legerovy ulice do Obecního dvora), cca 300 metrů od Karlova náměstí směrem k nemocnici (→ odkaz na Mapy.cz). Fotoateliér se nachází v 1. patře nad prodejnou nábytku.

Jak se ke mně dostanete

AUTEM: V bezprostřední blízkosti ateliéru je možné zaparkovat (parkoviště Obecní dvůr), případně v docházkové vzdálenosti ve vedlejších ulicích.

VLAKEM: Můj ateliér je vzdálen cca 15 minut chůze od železniční zastávky “Kolín zastávka”. Nejkratší trasa vede ulicemi Sokolskou, Politických vězňů a Václavskou do Obecního dvora.

AUTOBUSEM: Přímo u ateliéru v Legerově ulici se nachází autobusová zastávka “Kolín, Družstevní dům”, kde zastavuje několik linek městské hromadné dopravy a také množství meziměstských a dálkových autobusových spojů (ze směru Kutná Hora, Červené Pečky, Louňovice pod Blaníkem, Kácov, Uhlířské Janovice, Zásmuky, Bečváry, Kouřim a dalších).

Vybavení ateliéru

Jsem připravena na focení dospělých i dětí. V ateliéru je vám na focení k dispozici několik různobarevných papírových fotografických pozadí, šaty pro těhotenské focení v různých barvách, pro děti pak množství různých rekvizit a hraček, a dále kožešiny, deky, košíky a další potřeby na focení novorozenců.

Během focení miminek můžete využít přebalovací pult, prostor na kojení nebo ohřívačku na kojenecké lahve.